Клипс Цветна шара
Клипс Цветна шара
Клипс Цветна шара
Клипс Цветна шара
Клипс Цветна шара
Клипс Цветна шара

Клипс Цветна шара

Шифра на артикал: 799316C00
Barkod: 5700302916539

Дополни го својот стил со приврзокот Цветна шара. Овој цветен приврзок на закопчување има благо оксидирани жлебови преку кои поминуваат релјефни испреплетени кругови и цветна шара и можеш да го носиш било каде на својата белегзија. Секој од цветовите кои се меѓусебно поврзани има четири маркизи кои претставуваат латици, како и централни перли опкружени со микро перли. Овој елегантен приврзок со сложена текстура и многу димензии, совршено ќе го пополни твојот секојдневен изглед.

0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Дополни го својот стил со приврзокот Цветна шара. Овој цветен приврзок на закопчување има благо оксидирани жлебови преку кои поминуваат релјефни испреплетени кругови и цветна шара и можеш да го носиш било каде на својата белегзија. Секој од цветовите кои се меѓусебно поврзани има четири маркизи кои претставуваат латици, како и централни перли опкружени со микро перли. Овој елегантен приврзок со сложена текстура и многу димензии, совршено ќе го пополни твојот секојдневен изглед.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 799429C01
Покажи ја својата љубов кон светот со клипсата Син глобус. Сјајните континенти од сребр...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 768645C01
Блескајте со помош на овој клипс во Pandora Shine (уникатен бленд од метали со 18-карат...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 798614C01
Секогаш можете да имате светол сончев зрак да Ви го осветлува патот благодарение на ово...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 798035
Овој едноставен а сепак впечатлив клипс е декориран со испреплетени срца - нова комбина...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 797863ENMX
Додадете доза боја на Вашиот изглед со овај впечатлив клипс од сребро 925. Украсен со р...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 797838CZRMX
Додадете допир од бои на Вашата алка со овој раскошен клипс од сребро 925 и циркони што...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 797520CZ
Дајте и извонредна текстура на Вашата алка со овој елегантен клипс инспириран од меурчи...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 797496CZS
Пренесете го легендарниот стил на омилената на сите, Мини Маус, со овој сребрен клипс с...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 797495CZ
Создадете совршена комбинација додавајќи го овој ледендарен сребрен клипс Мики Маус на ...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 781978
Креирајте повеќе начини за блескање со овој PANDORA Rose клипс. Класичниот дизајн е укр...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972PCZ
Уредете го и истакнете го стилот на Вашата алка со овој рачно-доработен клипс, кој е ук...
2.535 МКД