Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија
Клипса Ѕвезди и галаксија

Клипса Ѕвезди и галаксија

Шифра на артикал: 790010C01
Barkod: 5700302952759
Внеси ѕвездена убавина во секоја комбинација со клипсата Ѕвезди и галаксија. Овој приврзок е инспириран од небесните појави и е рачно доработен од сребро и украсен со ред од проѕирни коцкасти циркони и изгравирани ѕвездички. Камчињата и ѕвездите се поврзани со светкави сребрено-бели линии од рачно нанесен емајл. Оваа клипса нема силиконски инсерт и би се движел доколку не е поставен на навоите на белегзијата. Додај го овој приврзок на својата комбинација како потсетник секогаш да целиш кон ѕвездите.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси ѕвездена убавина во секоја комбинација со клипсата Ѕвезди и галаксија. Овој приврзок е инспириран од небесните појави и е рачно доработен од сребро и украсен со ред од проѕирни коцкасти циркони и изгравирани ѕвездички. Камчињата и ѕвездите се поврзани со светкави сребрено-бели линии од рачно нанесен емајл. Оваа клипса нема силиконски инсерт и би се движел доколку не е поставен на навоите на белегзијата. Додај го овој приврзок на својата комбинација како потсетник секогаш да целиш кон ѕвездите.
Карактеристика Вредност
Категорија Клипси
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 792746C00
Внеси уште повеќе од иконската studded текстура вашиот изглед со клипсата на Pandora ....
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 792552C01
Полетај со нашиот заоблен приврзок со пердуви и pavé. Рачно добработен во сребро, овој ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 792235C01
Заштити ги и зачувај ги твоите приврзоци со овој симбол на љубовта. Доработен од сребро...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791151C01
Функционален и модерен, приврзокот Forever Pavé е украсен со наизменични симболи...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 799502C00
Избери елегантно парче со клипсата Светкава лента. Рачно доработен од сребро, овој прив...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 799429C01
Покажи ја својата љубов кон светот со клипсата Син глобус. Сјајните континенти од сребр...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798614C01
Секогаш можете да имате светол сончев зрак да Ви го осветлува патот благодарение на ово...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798422C01
Дајте ѝ на Вашата колекција приврзоци современ изглед со овој клипс рачно доработен во ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 798035
Овој едноставен а сепак впечатлив клипс е декориран со испреплетени срца - нова комбина...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 797863ENMX
Додадете доза боја на Вашиот изглед со овај впечатлив клипс од сребро 925. Украсен со р...
2.795 MKD
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972PCZ
Уредете го и истакнете го стилот на Вашата алка со овој рачно-доработен клипс, кој е ук...
2.665 MKD