Медаљон Pandora ME Чакра
Медаљон Pandora ME Чакра
Медаљон Pandora ME Чакра
Медаљон Pandora ME Чакра
Медаљон Pandora ME Чакра
Медаљон Pandora ME Чакра

Медаљон Pandora ME Чакра

Шифра на артикал: 762810C01
Barkod: 5700303061412.00
Внеси живост во твоите комбинации со медалјонот Pandora ME Chakra. 14k позлата има тркало (кое всушност се врти!) со седум светли камења, посветени на секој од енергетските центри во вашето тело. Виножито од синтетички кристали и кубни циркони се втиснати во рамката и се разбира, совршено порамнети. Овој симболичен медалјонот е украсен и со нов затворен врв кој одговара на обликот на нашите карики Pandora ME - давајќи им на вашите комбинации совршен изглед. Ова парче, симбол на рамнотежа и физичка, емоционална и ментална благосостојба, се носи за да ве потсети да се поврзете со себе секој ден.

0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси живост во твоите комбинации со медалјонот Pandora ME Chakra. 14k позлата има тркало (кое всушност се врти!) со седум светли камења, посветени на секој од енергетските центри во вашето тело. Виножито од синтетички кристали и кубни циркони се втиснати во рамката и се разбира, совршено порамнети. Овој симболичен медалјонот е украсен и со нов затворен врв кој одговара на обликот на нашите карики Pandora ME - давајќи им на вашите комбинации совршен изглед. Ова парче, симбол на рамнотежа и физичка, емоционална и ментална благосостојба, се носи за да ве потсети да се поврзете со себе секој ден.
Карактеристика Вредност
Категорија Медалјони
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Медалјони 792807C01
Среќата е во картите со Pandora ME медаљон тарот locket. Ова сребрено парче, кое вовед...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 782806C01
Покажи ги твоите намери со стил со нашиот Pandora ME Lunar Me Locket. Украсен со лабора...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792693C01
Оди на твојот пат со нашиот медаљон Pandora ME Compass. Изработен од сребро, овој рачно...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 782696C01
Покажи хармонија, рамнотежа и бескрајна љубов со нашиот медалјонот Pandora ME Infinity ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 762691C01
Одржувај ја позитивноста и љубовта со нашиот медалјонот Pandora ME Heart and Rays. Овој...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792526C00
Биди малку по остар во љубовта со медалјонот "Срце од жица" од колекцијата Pandora ME. ...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789672C01
Заштити се сама себе со медалјонот Pandora ME Огнени Крилја. Рачно доработен, овој меда...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789693C01
Покажи го твојот целосен потенцијал со медалјонот Pandora ME Осветли ме. Овој рачно дор...
1.983 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789676C01
Носи секаде со себе амајлија за заштита со медалјонот Pandora ME Зраци на животот. Овој...
1.463 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 799674C01
Посвети се на нешто ново со медалјонот Pandora ME Скриен оган. Овој рачно доработен сре...
1.398 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 799669C01
Носи со себе месечева свелост со медалјонот Pandora ME Сила на месечината. Рачно дорабо...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 799668C01
Привлечи погледи со медалјонот Pandora ME Око. Рачно доработен од сребро, овој симболич...
2.795 MKD