Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја
Pandora ME оверсајз медалјон Крилја

Pandora ME оверсајз медалјон Крилја

Шифра на артикал: 793371C01
Barkod: 5700303126395
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот стил, да се воздигне. Со собирот на крилјата, инспирирани со ангели, внатре во тркалезната контура, овој дизајн од чисто сребро блеска со десетици ситни камчиња поставени во облик на капки. Закривените линии што ги раздвојуваат крилјата се полирани од едната страна, со микроперли од другата страна. Дизајниран во поголема величина, овој приврзок со крилјата на ангели може да се обликува на белегзии или ѓердани со кариките коишто можат да се отвораат.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот стил, да се воздигне. Со собирот на крилјата, инспирирани со ангели, внатре во тркалезната контура, овој дизајн од чисто сребро блеска со десетици ситни камчиња поставени во облик на капки. Закривените линии што ги раздвојуваат крилјата се полирани од едната страна, со микроперли од другата страна. Дизајниран во поголема величина, овој приврзок со крилјата на ангели може да се обликува на белегзии или ѓердани со кариките коишто можат да се отвораат.
Карактеристика Вредност
Категорија Медалјони
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763368C01
Збогати го својот изглед и својата вибрација со Pandora ME медалјонот Виножито. Изработ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763366C01
Носи го симболот на возбудување со Pandora ME медалјон Седефеста пеперутка. Медалјонот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793104C01
Создади своја среќа со среќниот приврзок Pandora ME Locket во сребро. Овој модерен прив...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793078C01
Верувај ѝ на твојата интуиција Pandora ME Избери медалјон со приврзок. Овој сребрен при...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783080C01
Зрачете со љубов со привезокот со Срца Pandora ME со 14к розе позлата. Овој модерен при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783063C01
Најди ја твојата среќа со приврзокот Pandora ME Locket Helm of Fortune во 14k розе позл...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783036C01
Сите очи ќе бидат вперени во тебе кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Eyes...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763047C01
Манифестирај ја сопствената среќа кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Horseshoe M...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763034C01
Имај среќа со приврзокот медалјон од детелина со четири листа Pandora ME Heart. Со чети...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793038C01
Прифати го твојот сончев знак кога ќе го носиш приврзокот медалјон со зодијачни тркала...
3.315 MKD