Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони
Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони
Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони
Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони
Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони
Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони

Медалјон кормило во 14k розе позалта со проѕирни циркони

Шифра на артикал: 783063C01
Barkod: 5700303092645

Најди ја твојата среќа со приврзокот Pandora ME Locket Helm of Fortune во 14k розе позлата. Симболизирајќи ја среќата и кармата, овој приврзок со 8 точки има подвижна стрелка во средината - свртете ја за да го покажете патот кон твојата избрана судбина. Четирите точки се изгравирани со буквите Т, А, Р и О, инспирирани од буквите на некои верзии на тарот картите. Може да се чита во круг како ТАРОТ, со повторување на T.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Најди ја твојата среќа со приврзокот Pandora ME Locket Helm of Fortune во 14k розе позлата. Симболизирајќи ја среќата и кармата, овој приврзок со 8 точки има подвижна стрелка во средината - свртете ја за да го покажете патот кон твојата избрана судбина. Четирите точки се изгравирани со буквите Т, А, Р и О, инспирирани од буквите на некои верзии на тарот картите. Може да се чита во круг како ТАРОТ, со повторување на T.

Карактеристика Вредност
Категорија Медалјони
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Медалјони 793104C01
Создади своја среќа со среќниот приврзок Pandora ME Locket во сребро. Овој модерен прив...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793078C01
Верувај ѝ на твојата интуиција Pandora ME Избери медалјон со приврзок. Овој сребрен при...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783080C01
Зрачете со љубов со привезокот со Срца Pandora ME со 14к розе позлата. Овој модерен при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783036C01
Сите очи ќе бидат вперени во тебе кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Eyes...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763047C01
Манифестирај ја сопствената среќа кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Horseshoe M...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763034C01
Имај среќа со приврзокот медалјон од детелина со четири листа Pandora ME Heart. Со чети...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793038C01
Прифати го твојот сончев знак кога ќе го носиш приврзокот медалјон со зодијачни тркала...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763039C01
Биди целосно светол и без сенка кога го носиш приврзокот Pandora ME Power of the Light ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793040C01
Почувствувај ја космичката љубов со Pandora ME Galaxy Heart Medallion Charm. Едната стр...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 782806C01
Покажи ги твоите намери со стил со нашиот Pandora ME Lunar Me Locket. Украсен со лабора...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 762810C01
Внеси живост во твоите комбинации со медалјонот Pandora ME Chakra. 14k позлата има трка...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792693C01
Оди на твојот пат со нашиот медаљон Pandora ME Compass. Изработен од сребро, овој рачно...
1.950 MKD