Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок
Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок

Приврзок Disney, Плутон со божиќен подарок

Шифра на артикал: 799199C01
Barkod: 5700302900354
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен подарок. Рачно доработен од сребро 925, овој приврзок го прикажува дизниевиот јунак Плутон со синџирче од рачно нанесен зелен емајл, божиќна капа од рачно нанесен црвен емајл кој стои пред подарок со панделка во истите бои. Алката е украсена со силуета на Мики Маус и со каменчиња во средината. Направете ја својата празнична забава комбинирајќи го овој приврзок со другите јунаци од колекцијата Disney x Pandora на својата омилена белегзија.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Disney колекција
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен подарок. Рачно доработен од сребро 925, овој приврзок го прикажува дизниевиот јунак Плутон со синџирче од рачно нанесен зелен емајл, божиќна капа од рачно нанесен црвен емајл кој стои пред подарок со панделка во истите бои. Алката е украсена со силуета на Мики Маус и со каменчиња во средината. Направете ја својата празнична забава комбинирајќи го овој приврзок со другите јунаци од колекцијата Disney x Pandora на својата омилена белегзија.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Инспириран од суштествата од морските длабочини, овој висечки приврзок со морска ѕвезда...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок од мурано стакло Морска желка е инспириран од мирните животни од дла...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Привлекувај погледи со висечкиот приврзок Светкав делфин. Симболи на дипломатија, среќа...
2.795 МКД
Sačuvano u omiljne
Кажи му на некој дека е целиот твој свет со висечкиот приврзок Син глобус. Синиот крист...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Достигни нови височини со висечкиот приврзок Светкав розов воздушен балон. Овој приврзо...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати ја својата колекција со фасцинантен подводен пријател со висечкиот приврзок Рип...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Палма и кокоси ќе ти ја донесе летната топлина и ќе ти ги разбуди сп...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Директно од големото платно, висечкиот приврзок Филмска клапа е подготвен за крупен кад...
2.275 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Едрилица е совршен за секој кој сонува за авантура и отворено море. ...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Време е да се спакуваш и приврзокот Авион, глобус и куфер да го додадеш во својата коле...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Мој мир претставува спој на најубавите нешта во животот: љубов, един...
1.235 МКД
Sačuvano u omiljne
Одреди го својот пат со висечкиот приврзок Мој компас. Четирите главни водечки точки с...
975 МКД