Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory
Висечки приврзок Disney Pixar Dory

Висечки приврзок Disney Pixar Dory

Шифра на артикал: 792025C01
Barkod: 5700302986174
Покажи го оптимистот во тебе со Дора од Pixar. Овој сребрен висечки привезок претставува популарна заборавена риба украсена со рачно нанесен емајл во проѕирна сина, жолта и црна боја со конвексни детали на перките и препознатлива широка насмевка. Нејзината подвижна опашка може да се движи од едната до другата страна како навистина да плива. Додајте го овој приврзок во вашата колекција како потсетник за да го задржите фокусот на вашите цели - и никогаш не заборавајте да гледате на работите од посветла страна!
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Покажи го оптимистот во тебе со Дора од Pixar. Овој сребрен висечки привезок претставува популарна заборавена риба украсена со рачно нанесен емајл во проѕирна сина, жолта и црна боја со конвексни детали на перките и препознатлива широка насмевка. Нејзината подвижна опашка може да се движи од едната до другата страна како навистина да плива. Додајте го овој приврзок во вашата колекција како потсетник за да го задржите фокусот на вашите цели - и никогаш не заборавајте да гледате на работите од посветла страна!
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Следи ги твоите соништа со Remy на Pixar. Овој сребрен висечки приврзок го претставува ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Тој ја шири својата љубов кон планетата Земја и го слави пријателството и поврзаноста с...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Раскажи приказна стара колку времето со овој приврзок кој претставува омилена сцена од ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зачекори во магичниот свет на Disney Beauty and the Beast со овој двоен висечки приврзо...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внеси малку магија во својот стил со висечкиот приврзок Disney Beauty and the Beast Маѓ...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Згреј го своето срце со овој висечки приврзок Disney Bambi & Thumper. Внимателно рачно ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Покажи го омилениот снешко со висечкиот приврзок Disney Frozen Snow Olaf. Овој приврзок...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Направете засекогаш да го памети својот посебен ден и подарете ѝ го висечкиот приврзок ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подарете ѝ го на својата најдобра пријателка приврзокот Disney Лило & Стич семејство. Р...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Disney Дамбо слатки сништа ќе направи да почнете да верувате во маги...
2.685 МКД
Заштеда 30%
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Прослави го легандарниот јунак со висечкиот приврзок Алиса во земјата на чудата, Шишенц...
2.958 МКД
Заштеда 30%
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со висечкиот приврзок Disney Мики и Мини Маус љубов и ба...
4.225 МКД