Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy
Висечки приврзок Disney Pixar Remy

Висечки приврзок Disney Pixar Remy

Шифра на артикал: 792029C01
Barkod: 5700302986365
Следи ги твоите соништа со Remy на Pixar. Овој сребрен висечки приврзок го претставува Remy од филмот Рататуј на Disney и Pixar со капа на готвач кој испраќа бакнеж. Рачно нанесен розов емајл му ги бои ушите и носот, додека црниот емајл им дава живост на очите. Стилизирајте го овој приврзок со вашиот накит Pandora како потсетник да го следите своето срце и никогаш да не се откажувате.

0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Следи ги твоите соништа со Remy на Pixar. Овој сребрен висечки приврзок го претставува Remy од филмот Рататуј на Disney и Pixar со капа на готвач кој испраќа бакнеж. Рачно нанесен розов емајл му ги бои ушите и носот, додека црниот емајл им дава живост на очите. Стилизирајте го овој приврзок со вашиот накит Pandora како потсетник да го следите своето срце и никогаш да не се откажувате.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отвори ја вратата за пријателство со Disney Pixar Monsters, Inc. Door Danngle Charm. Ов...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Патувај преку морето со нашиот приврзок од Disney The Little Mermaid Ariel, инспириран ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи парче од твојта омилена приказна и додај го во твојата колекција нашиот приврзок о...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот Disney The Little Mermaid Ursul...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
За најголемите ентузијасти на Disney – по повод 100-годишнината на Disney, додади на тв...
7.735 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја натприродната љубов со нашиот висечки привезок Disney Pixar Wall-E i Eve ко...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбележи ја судбинската љубов со нашиот висечки привезок со црвено Murano стакло Бакне...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Вклучете се во магична авантура која ќе ве собори од нозе со овој привезок инспириран о...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Осмели се да сонуваш со Disney принцезата Јасмин. Прославете го 30-тиот роденден на кла...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Раскажи приказна стара колку времето со овој приврзок кој претставува омилена сцена од ...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачекори во магичниот свет на Disney Beauty and the Beast со овој двоен висечки приврзо...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажи го омилениот снешко со висечкиот приврзок Disney Frozen Snow Olaf. Овој приврзок...
5.135 MKD