Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet
Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet

Висечки приврзок Disney Winnie the Pooh Piglet

Шифра на артикал: 782208C01
Barkod: 5700302997248
Направи весел танц со Piglet од Disney, најдобриот пријател на Winnie the Pooh. Приврзокот Winnie the Pooh Piglet ја прикажува малата Piglet во весела поза, со 14 kрозе позлата и чиста розова емајл над издлабени линии што создаваат костум со пруги. Сребрената карика има мал подигнат цвет од двете страни. Носи го Piglet на белегзија Pandora Moments или држачот за привезок како потсетник за најдобрите пријатели и најдобрите моменти.

0 MKD
4.225 MKD
4.225 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Направи весел танц со Piglet од Disney, најдобриот пријател на Winnie the Pooh. Приврзокот Winnie the Pooh Piglet ја прикажува малата Piglet во весела поза, со 14 kрозе позлата и чиста розова емајл над издлабени линии што создаваат костум со пруги. Сребрената карика има мал подигнат цвет од двете страни. Носи го Piglet на белегзија Pandora Moments или држачот за привезок како потсетник за најдобрите пријатели и најдобрите моменти.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Израдувајте ја мајката на вашата најдобра пријателка со ликот на Disney Minnie Mouse. Д...
5.135 MKD