Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба
Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба

Приврзок од Disney Aladdin Скараб Буба

Шифра на артикал: 762345C01
Barkod: 5700303014142
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој приврзок од 14 к позалата е инспириран од златната буба скараб, клучот за Пештерата на чудата и нејзините опасни богатства, каде Аладин се среќава со тепихот и ја наоѓа волшебната лампа. Украсени со кружни кубни циркони , приврзокот е завршен со емајлирани крилја со флексибилност кои всушност се движат нагоре и надолу за да создадат хипнотизирачки ефект. Носи го овој иконски приврзок на Disney Aladdin Scarab и соочи се со светот со твоите омилени приказни.
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој приврзок од 14 к позалата е инспириран од златната буба скараб, клучот за Пештерата на чудата и нејзините опасни богатства, каде Аладин се среќава со тепихот и ја наоѓа волшебната лампа. Украсени со кружни кубни циркони , приврзокот е завршен со емајлирани крилја со флексибилност кои всушност се движат нагоре и надолу за да создадат хипнотизирачки ефект. Носи го овој иконски приврзок на Disney Aladdin Scarab и соочи се со светот со твоите омилени приказни.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказн...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shel...
5.395 MKD