Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка
Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка

Висечки приврзок Disney The Little Mermaid волшебна школка

Шифра на артикал: 762685C01
Barkod: 5700303046891.00

Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shell. Рачно обработен од 14к позата, овој приврзок се одликува со врежани линии и реалистична спирална декорација, како и четири блескави тркалезни камења од морска ѕвезда кои се потпираат на страната на школка. На приврзокот е изгравирана пораката „My voice is treasure“ како потсетник да го пуштиш гласот и секогаш да веруваш на своите инстинкти.

0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shell. Рачно обработен од 14к позата, овој приврзок се одликува со врежани линии и реалистична спирална декорација, како и четири блескави тркалезни камења од морска ѕвезда кои се потпираат на страната на школка. На приврзокот е изгравирана пораката „My voice is treasure“ како потсетник да го пуштиш гласот и секогаш да веруваш на своите инстинкти.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказн...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој...
6.045 MKD