Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл
Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл
Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл
Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл
Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл
Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл

Disney пепелашка двостран висечки приврзок од 14к позалта со елегантен светлосин циркон и светло син емајл

Шифра на артикал: 763072C01
Barkod: 5700303092621

Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказната за Пепелашка, овој приврзок со 14 к позалта по има два дискови во форма на срце. Едниот ја прикажува маѓепсаната кочија на Пепелашка во сложена траса, со син камен во облик на марки во центарот. Зад него е уште еден диск во облик на срце со блескав сина емајл, врежана на задната страна е пораката „Сонот е желба што ја прави твоето срце“. Носете го на омиленото ѓердан, белегзија или држач за привезок како потсетник за моќта на следењето на вашите соништа.

0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказната за Пепелашка, овој приврзок со 14 к позалта по има два дискови во форма на срце. Едниот ја прикажува маѓепсаната кочија на Пепелашка во сложена траса, со син камен во облик на марки во центарот. Зад него е уште еден диск во облик на срце со блескав сина емајл, врежана на задната страна е пораката „Сонот е желба што ја прави твоето срце“. Носете го на омиленото ѓердан, белегзија или држач за привезок како потсетник за моќта на следењето на вашите соништа.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shel...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој...
6.045 MKD