Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022
Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022

Висечки приврзок Празичен Оревокршач 2022

Шифра на артикал: 792331C01
Barkod: 5700303014104
Пристигна сезоната на специјални изненадувања. Оваа година откриј ја магичната божиќна приказна во ново руво со нашиот нов привезок Оревокршач, класичен празничен херој во стилот на Pandora. Внимателно изработените детали како микромонисти, реалистична врежана коса и шарениот емајл му вдахнуваат живот на Оревокршач, кој изгледа како да ќе скокне и ќе почне да танцува во секој момент. На задната страна на круната на Оревокршач е изгравирана годината „2022“, што го прави ова колекционерско парче, но и дополнително потсетување на убавите спомени од оваа празнична сезона.
0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Пристигна сезоната на специјални изненадувања. Оваа година откриј ја магичната божиќна приказна во ново руво со нашиот нов привезок Оревокршач, класичен празничен херој во стилот на Pandora. Внимателно изработените детали како микромонисти, реалистична врежана коса и шарениот емајл му вдахнуваат живот на Оревокршач, кој изгледа како да ќе скокне и ќе почне да танцува во секој момент. На задната страна на круната на Оревокршач е изгравирана годината „2022“, што го прави ова колекционерско парче, но и дополнително потсетување на убавите спомени од оваа празнична сезона.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашиот висечки приврзок љубовен напиток со Murano стакло е ново парче кое ќе стане нез...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Откриј ја љубовната страна преку нашиот двоен висечки привезок Ѓаволско срце. Овој двое...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од катанците кои љубовните парови ги заклучуваат на мостовите низ целиот све...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Зачувајте го чудото на јасна, ѕвездена ноќ со галаксија Мурано и привезок од ѕвезди. Ов...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Разубавете ги твоите празници со приврзокот Murano ирвас со црвен нос . Овој весел среб...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Во овој троен приврзок, семејството е прво, второ и трето. Доработен од сребро, семејни...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Воздигни ја твојата љубов кон твојот најдобар пријател на следното ниво со блескавиот п...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ги сите луѓе кои го опкружуваат твојот свет со семејниот приврзок глобус со ро...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Новата верзија на добро познатиот симбол на среќата, нашиот Friendship Double Danngle П...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Изработен од сребро, приврзокот Sparkling Puzzle Piece е потсетник дека нашите пријател...
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Запознај нов пријател на приврзокот Најдобар пријател бот робот. Овој мал сребрен прија...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Доработен од сребро, приврзокот Heart of Friendship служи како потсетник дека пријателс...
3.835 MKD