Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye
Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye

Висечки приврзок Marvel Doctor Strange Agamotto Eye

Шифра на артикал: 792757C01
Barkod: 5700303059136
Повикај го мултиверзумот со Doctor Strange и MARVEL Doctor Strange Agamotto Eye Dangle Charm. Облик на око, дискот Eye of Agamotto содржи зелен вештачки кристал, како и изгравирано „FORGET EVERYTHING THAT YOU THINK YOU KNOW“. Окото е подобрено со ажурни обрасци кои одекнуваат антички преклопувачки дизајни, додавајќи ја мистеријата на парчето. Каменот во внатрешноста на Окото на Агамото го симболизира времето, бидејќи е еден од камењата на бесконечноста. Додади го во твојата колекција на приврзоци на MARVEL или подари го на обожавателот на Doctor Strange во твојот живот.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Повикај го мултиверзумот со Doctor Strange и MARVEL Doctor Strange Agamotto Eye Dangle Charm. Облик на око, дискот Eye of Agamotto содржи зелен вештачки кристал, како и изгравирано „FORGET EVERYTHING THAT YOU THINK YOU KNOW“. Окото е подобрено со ажурни обрасци кои одекнуваат антички преклопувачки дизајни, додавајќи ја мистеријата на парчето. Каменот во внатрешноста на Окото на Агамото го симболизира времето, бидејќи е еден од камењата на бесконечноста. Додади го во твојата колекција на приврзоци на MARVEL или подари го на обожавателот на Doctor Strange во твојот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал