Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти
Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти

Game of Thrones висеки приврзок Astrolabe кој се врти

Шифра на артикал: 762971C01
Barkod: 5700303075655
Никогаш не заборавај кој си и каде одиш, благодарение на приврзокот на „Game of Thrones“ што врти астролаб. Овој приврзок, направен од 14k позлата ажур дискови за вртење, го претставува астролабот Game of Thrones. Антички астрономски инструмент кој се користел за моделирање на универзумот, овде ја претставува историјата на континентот Westeros и неговите седум кралства. Ниту една колекција на Westeros не е комплетна без овој приврзок.
0 MKD
6.760 MKD
6.760 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Никогаш не заборавај кој си и каде одиш, благодарение на приврзокот на „Game of Thrones“ што врти астролаб. Овој приврзок, направен од 14k позлата ажур дискови за вртење, го претставува астролабот Game of Thrones. Антички астрономски инструмент кој се користел за моделирање на универзумот, овде ја претставува историјата на континентот Westeros и неговите седум кралства. Ниту една колекција на Westeros не е комплетна без овој приврзок.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Собери го твојот пат низ Westeros со приврзокот на „Game of Thrones“ со огнен змеј. Овд...
6.045 MKD