Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти
Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти

Висечки приврзок Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse двобојна месечина која се врти

Шифра на артикал: 762955C01
Barkod: 5700303078847
Доловеи ја магијата на Disney with the Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse со двобоен приврзок кој се врти. Mickey Mouse & Minnie Mouse одат до ѕвездите во нивната полумесечина, во овој приврзок на Disney x Pandora. Месечината со сребрена сребрена полумесечина ги прикажува Mickey Mouse и Minnie Mouse прегрнати, во внатрешноста од 14k позлата. Што го прави уште поспецијален, омиленото дуо на Disney може да се врти 360°. Носете го овој двобоен приврзок со вашиот омилен изглед за разигран празничен допир.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Disney Mickey and Minnie со 14k позлата со вистински син кристал и блескав син емајл
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Искуси ја секојдневната магија со второто најдобро нешто после самовилскиот прав – дод...
4.680 MKD