Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро
Pandora ME мини висечки приврзок Сидро

Pandora ME мини висечки приврзок Сидро

Шифра на артикал: 763369C01
Barkod: 5700303126364
Да се остане приземен никогаш не изгледало така елегантно како со Pandora ME мини висечкиот приврзок Сидро. Едната страна од овој приврзок со сидро од 14 к позлата има блескави камчиња, додека позадината е украсена со микроперли, создавајќи интересен контраст во текстурата. Потсетник дека животот во моментот е еден од најдобрите патишта кон стабилноста и темеленоста, овој убав приврзок прекрасно се сложува со други стилови со топли тонови. Може да се стилиризира само со кариките коишто можат да се отвораат.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Да се остане приземен никогаш не изгледало така елегантно како со Pandora ME мини висечкиот приврзок Сидро. Едната страна од овој приврзок со сидро од 14 к позлата има блескави камчиња, додека позадината е украсена со микроперли, создавајќи интересен контраст во текстурата. Потсетник дека животот во моментот е еден од најдобрите патишта кон стабилноста и темеленоста, овој убав приврзок прекрасно се сложува со други стилови со топли тонови. Може да се стилиризира само со кариките коишто можат да се отвораат.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Спои ја елеганцијата и острината со Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија. З...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајди ја својата предност кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Заб од ај...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во ма...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.950 MKD