Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија
Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија

Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија

Шифра на артикал: 763375C01
Barkod: 5700303126623
Спои ја елеганцијата и острината со Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија. Змијата со 14к позлата се обвиткува околу врвот од лакираниот вештачки бисер, а главата малку ѝ е одвоена од телото. Главата на змијата има детали со жлебови и блескави камчиња како очи. Симболот на трансформација и исцелување, носи го овој приврзок со змија како потсетник која си била и која можеш да станеш во секој момент. Може да се стилиризира само на кариките коишто можат да се отвораат.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Спои ја елеганцијата и острината со Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија. Змијата со 14к позлата се обвиткува околу врвот од лакираниот вештачки бисер, а главата малку ѝ е одвоена од телото. Главата на змијата има детали со жлебови и блескави камчиња како очи. Симболот на трансформација и исцелување, носи го овој приврзок со змија како потсетник која си била и која можеш да станеш во секој момент. Може да се стилиризира само на кариките коишто можат да се отвораат.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Пронајди ја својата предност кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Заб од ај...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Да се остане приземен никогаш не изгледало така елегантно како со Pandora ME мини висеч...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во ма...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.950 MKD