Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула
Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула

Pandora ME мини висечки приврзок Заб од ајкула

Шифра на артикал: 763373C01
Barkod: 5700303126548
Пронајди ја својата предност кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Заб од ајкула. Белиот седеф од вештачка биосмола во облик на заб од ајкула е сместен во полирано метално капче со 14к позлата и алка во облик на карика. Симбол на среќа и заштита, нанижи го овој приврзок инспириран со забите на ајкула со другите стилови со топли тонови за елегантен монохроматски изглед или комбинирај го со чисто сребро за електичен ефект на мешавина на метали. Може да се обликува само на кариките што можат да се отвораат.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Пронајди ја својата предност кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Заб од ајкула. Белиот седеф од вештачка биосмола во облик на заб од ајкула е сместен во полирано метално капче со 14к позлата и алка во облик на карика. Симбол на среќа и заштита, нанижи го овој приврзок инспириран со забите на ајкула со другите стилови со топли тонови за елегантен монохроматски изглед или комбинирај го со чисто сребро за електичен ефект на мешавина на метали. Може да се обликува само на кариките што можат да се отвораат.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Био смола

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Спои ја елеганцијата и острината со Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија. З...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Да се остане приземен никогаш не изгледало така елегантно како со Pandora ME мини висеч...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во ма...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.950 MKD