Disney приврзок, Себастијан

Disney приврзок, Себастијан

Шифра на артикал: 798229
Barkod: 5700302817690

Себастијан е лик од цртаниот филм „Малата сирена“ изработен како сребрен висечки приврзок што има музички ноти врежани на него. Музички надарениот рак е секогаш верен пријател. Нека неговата креативност служи како инспирација за вас кога создавате лична колекција приврзоци. Себастијан ќе им помогне на сите обожаватели на Дизниевата Мала сирена да ја чуваат добро во познатата песна.

Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Себастијан е лик од цртаниот филм „Малата сирена“ изработен како сребрен висечки приврзок што има музички ноти врежани на него. Музички надарениот рак е секогаш верен пријател. Нека неговата креативност служи како инспирација за вас кога создавате лична колекција приврзоци. Себастијан ќе им помогне на сите обожаватели на Дизниевата Мала сирена да ја чуваат добро во познатата песна.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со висечкиот приврзок Светкав двоен зелен диск....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подарете ѝ го на љубовта на Вашиот живот висечкиот приврзок Ротирачка планета. Рачно до...
7.085 МКД
Sačuvano u omiljne
Подарете го звукот на вашата љубовна приказна во форма на висечкиот приврзок Ретро касе...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Откријте го посебниот приврзок за својата најдобра пријателка - Пријатели засекогаш. Ра...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Висечкиот приврзок Сродни души секогаш и засекогаш подарете го на љубовта на Вашиот жив...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Со висечкиот приврзок Роза докажете дека Вашата љубов нема граници. Рачно доработен од ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Имајте го висечкиот приврзок Pandora Club 2021 Ангелски крилја и срце. Рачно доработен ...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со висечкиот приврзок Disney Мики и Мини Маус љубов и ба...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со висечкиот приврзок Светкав двоен светлосин д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Пратете љубовна порака со висечкиот приврзок Срце и роза. Рачно доработен од сребро и P...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете боја во својата колекција на приврзоци со висечкиот приврзок Светкав двоен црве...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
string(0) ""
string(0) ""