Дрво на Љубовта

Дрво на Љубовта

Шифра на артикал: 786592CZSMX
Barkod: 5700302816983
Известете го целиот свет колку Ви значи Вашето семејство со семејното дрво на Pandora. Уникатниот и интересно обликуван приврзок се одликува со неверојатна комбинација на Pandora Rose позлатата (уникатна метална мешавина со позлата од розово 14к злато) и софистицирани детали со розова, црвена и циклама боја на кубни циркони. Инспирирана од љубовта кон семејството близу и далеку, семејниот приврзок има лисја во форма на срце, како и гравура \'You & Me \'.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Известете го целиот свет колку Ви значи Вашето семејство со семејното дрво на Pandora. Уникатниот и интересно обликуван приврзок се одликува со неверојатна комбинација на Pandora Rose позлатата (уникатна метална мешавина со позлата од розово 14к злато) и софистицирани детали со розова, црвена и циклама боја на кубни циркони. Инспирирана од љубовта кон семејството близу и далеку, семејниот приврзок има лисја во форма на срце, како и гравура \'You & Me \'.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""