Светкава Печурка
Светкава Печурка
Светкава Печурка
Светкава Печурка

Светкава Печурка

Шифра на артикал: 788240NEP
Barkod: 5700302817140
Дали знаевте дека печурките се од шумата и се знае дека се симбол на среќа за сите што ги наоѓаат? Овој магичен светкав приврзок има две печурки на врвот со светкави кубиа циркони и сигурно ќе ви донесе многу среќа. Потсетувајќи нè дека има две страни на секоја приказна со текстурирани линии на нивните обратни страни, тоа е совршен додаток за авантуристичка шума и љубители на природата.
0 МКД
2.243 МКД
2.243 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Комбинација на камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose
Дали знаевте дека печурките се од шумата и се знае дека се симбол на среќа за сите што ги наоѓаат? Овој магичен светкав приврзок има две печурки на врвот со светкави кубиа циркони и сигурно ќе ви донесе многу среќа. Потсетувајќи нè дека има две страни на секоја приказна со текстурирани линии на нивните обратни страни, тоа е совршен додаток за авантуристичка шума и љубители на природата.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""