Прстен за Нижење со Логото на Пандора
Прстен за Нижење со Логото на Пандора
Прстен за Нижење со Логото на Пандора
Прстен за Нижење со Логото на Пандора
Прстен за Нижење со Логото на Пандора
Прстен за Нижење со Логото на Пандора

Прстен за Нижење со Логото на Пандора

Шифра на артикал: 199048C00
Barkod: 5700302886696
Додадете стил на Вашите раце со Прстенот за Нижење со Логото на Пандора. Со геометриска форма и минималистичка естетика, овој сребрен прстен го карактеризира иконското лого Пандора врежано на врвот на рамната плочка. Внатре, редот од жлебни срца додава текстура, а однадвор, полираниот метален сјај создава игра на светлина. Неговата тенка силуета е дизајнирана имајќи го предвид редење, овозможувајќи ви лесно да го комбинирате овој прстен со вашите други омилени.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Додадете стил на Вашите раце со Прстенот за Нижење со Логото на Пандора. Со геометриска форма и минималистичка естетика, овој сребрен прстен го карактеризира иконското лого Пандора врежано на врвот на рамната плочка. Внатре, редот од жлебни срца додава текстура, а однадвор, полираниот метален сјај создава игра на светлина. Неговата тенка силуета е дизајнирана имајќи го предвид редење, овозможувајќи ви лесно да го комбинирате овој прстен со вашите други омилени.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Засилете ја Вашата колекција од накит со овој Светкав Двоен Wishbone Прстен. Рачно дора...
7.735 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Доколку сакате деликатно, софистицирано парче накит , погледнете го прстенот Wishbone с...
5.135 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите раце ги краси овој прстен за нижење со лого и плочка. Тој има геометриска ф...
3.835 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Погледнете каков било поглед со прстенот Triple Band Pavé. Со три фиксни ленти, од кои ...
5.135 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја својата колекција прстени со прстенот за нижење со лого. Има геометриска ф...
3.185 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Извлечете ја вашата стилска игра со прстенот за редење на светкавата лента. Со геометри...
3.185 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Носете го деликатниот и прекрасен цвет преку цела година со овој прстен Светкава круна ...
3.835 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил суптилната бујност на цвеќето со овој деликатен прстен Латици...
3.835 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Овој прстен од Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата) зра...
6.435 МКД
Veličina
54
52
Sačuvano u omiljne
Украсете си ги прстите со љубов нижејќи ги нашите прстени со срца кои одат заедно соврш...
2.535 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Бојата на океанот по бура или патување во Костарика? Сè што сте и сè што сакате, претст...
2.925 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Боење со боици или полиња лаванда? Сè што сте и сè што сакате, претставено со боја. Инс...
2.925 МКД
Veličina
52
54
56
string(0) ""
string(0) ""