Блескав преклопувачки прстен
Блескав преклопувачки прстен
Блескав преклопувачки прстен
Блескав преклопувачки прстен
Блескав преклопувачки прстен
Блескав преклопувачки прстен

Блескав преклопувачки прстен

Шифра на артикал: 193149C01
Barkod: 5700303111322
Блескај со стил со прстенот со блескави преклопувачки ленти од сребро од колекцијата Timeless на Pandorа. Канализирајќи ладни тонови, овој прстен прикажува ред внимателно поставени прозирни кубни циркони. Лентата суптилно се преклопува во центарот, со поголеми камења на секој крај, формирајќи атрактивен централен дел. Инспириран од блескавите прстени на Pandora, Row Eternity, ова парче нуди храбар, димензионален изглед. Подобри го својот стил со овој исклучителен прстен од сребро.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Блескај со стил со прстенот со блескави преклопувачки ленти од сребро од колекцијата Timeless на Pandorа. Канализирајќи ладни тонови, овој прстен прикажува ред внимателно поставени прозирни кубни циркони. Лентата суптилно се преклопува во центарот, со поголеми камења на секој крај, формирајќи атрактивен централен дел. Инспириран од блескавите прстени на Pandora, Row Eternity, ова парче нуди храбар, димензионален изглед. Подобри го својот стил со овој исклучителен прстен од сребро.
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Повикај ја моќта на спротивноста кога го носиш Pandora ME преполовениот емајлиран прсте...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сѐ е во деталите со Pandora ME прстенот со текстура и камчиња. Лентата од чисто сребро ...
2.405 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Одбери елегантна едноставност кога го носиш органски обликуваниот лентест прстен. Израб...
2.665 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Унапреди го својот секојдневен изглед со помош на органски обликувани прстени за нижење...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нов бран на нижење. Изработен од сребро, нашиот блескав брановиден прстен е инспириран ...
4.030 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Нов бран на договори. Изработен од чисто сребро, нашиот полиран брановиден прстен е обл...
1.950 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Додади посебен шмек на твојот изглед со Pandora ME прстенот со емајл. Овој сребрен прст...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Носи го симболот на вечноста на плавиот прстен на вечноста. Овој сребрен прстен има еде...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Носи госимболот на вечноста на пролетниот зелен прстен на вечноста. Овој сребрен прстен...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
На црвениот прстен на вечноста го носи симболот на вечноста. Овој сребрен прстен има ед...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
На белиот прстен на вечноста го носи симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се одлик...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Носи го симболот на вечноста со прстенот симболот на вечноста. Овој сребрен прстен се о...
3.315 MKD
Големина
50
52
54
56
58