Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови
Прстен Цветни листови

Прстен Цветни листови

Шифра на артикал: 198791C01
Barkod: 5700302864663
Внесете ја во Вашиот стил суптилната бујност на цвеќето со овој деликатен прстен Латици цвеќе. Изработен е во сребро 925 и проѕирни циркони околу брановидниот обрач. Прстенот инспириран од цвеќе е повеќе од она што се гледа на прв поглед со својот дизајн на перница, кој открива латици цвеќе кога гледате странично. Комбинирајте го со соодветниот прстен во Pandora Rose, стилизирајте го со други сребрени прстени или носете го самостојно.
Водич на големини
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 56
  • 54
  • 52
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстени за нижење
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Внесете ја во Вашиот стил суптилната бујност на цвеќето со овој деликатен прстен Латици цвеќе. Изработен е во сребро 925 и проѕирни циркони околу брановидниот обрач. Прстенот инспириран од цвеќе е повеќе од она што се гледа на прв поглед со својот дизајн на перница, кој открива латици цвеќе кога гледате странично. Комбинирајте го со соодветниот прстен во Pandora Rose, стилизирајте го со други сребрени прстени или носете го самостојно.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Збогатете ја својата колекција со прстенот Латици од роза. Рачно доработен од сребро, о...
3.185 МКД
Veličina
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете љубов во својата колекција со прстенот Заоблено златно срце. Рачно доработен од...
4.485 МКД
Veličina
58
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Прстенот Светкаво срце подарете го на сакана личност. Рачно доработен од Pandora Rose (...
3.835 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Со прстенот Црвено срце ќе направите Вашата сакана личност да се чувствува посебно. Рач...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со темносино камче. Рачно доработен...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со црвено камче. Рачно доработен од...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со зелено камче. Рачно доработен од...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со розево камче. Рачно доработен од...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Прстенот Светкаво срце подарете го на сакана личност. Рачно доработен од сребро, овој п...
3.185 МКД
Veličina
48
56
54
52
Sačuvano u omiljne
Внесете малку боја во својата колекција со прстенот со виолетово камче. Рачно доработен...
2.535 МКД
Veličina
56
54
52
Sačuvano u omiljne
4.485 МКД
Veličina
54
52