Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол
Прстен Infinity јазол

Прстен Infinity јазол

Шифра на артикал: 168898C00
Barkod: 5700303040264.00
Нашиот прстен Infinity Knot е совршен симбол на нераскинлива врска и стилски додаток на вашата колекција. Уникатна Pandora интерпретација на симболот за бесконечност, јазол обвиткан околу асиметричен центар што ја покажува силата на врската. Кога засекогаш не е доволно, обидете се да го носите овој прстен од 14k позлата со други парчиња инспирирани од бесконечноста за да дадете изјава и да создадете впечатлива комбинација на накит.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашиот прстен Infinity Knot е совршен симбол на нераскинлива врска и стилски додаток на вашата колекција. Уникатна Pandora интерпретација на симболот за бесконечност, јазол обвиткан околу асиметричен центар што ја покажува силата на врската. Кога засекогаш не е доволно, обидете се да го носите овој прстен од 14k позлата со други парчиња инспирирани од бесконечноста за да дадете изјава и да создадете впечатлива комбинација на накит.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прослави ја хармонијата на животот со прстенот Disney The Lion King. Овој прстен со 14к...
4.680 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја едноставната убавина со органски обликуваниот отворен прстен со тројна лента...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваниот прстен со двојна лента и третирани слатководно култивирани бисери...
8.775 MKD
Големина
52
54
Sačuvano u omiljne
Уживај во елеганцијата на нашиот прстен со третиран слатководен култивиран бисер, класи...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прослави го заедништвото со нашиот Duo прстен со третирани слатководни култивирани бисе...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Полноќ е само почеток. Подготви се за балот со прстенот за кочија на Disney Cinderella ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата обожавателка на следното ниво со блескавиот вечен прстен на Disney Mi...
6.045 MKD
Големина
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Создадете изглед инспириран од симболите за природата со овој лимитиран прстен во Pando...
8.775 MKD
Големина
50
52
54
56
58