Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен
Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен

Game of Thrones House of the Dragon Crown прстен

Шифра на артикал: 162969C01
Barkod: 5700303076140
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со блескави камења, детали за лак и Targaryen sigil - симбол на змеј со три глави - овој прстен од 14к позлата се навраќа на кралските корени на легендарното семејство Таргариен во Седумте кралства. За обожавателите кои сакаат да ја вградат својата фандом во нивниот секојдневен стил, овој раскошен прстен создава визуелно интересен контраст со поедноставните прстени на Pandora што се сложуваат.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со блескави камења, детали за лак и Targaryen sigil - симбол на змеј со три глави - овој прстен од 14к позлата се навраќа на кралските корени на легендарното семејство Таргариен во Седумте кралства. За обожавателите кои сакаат да ја вградат својата фандом во нивниот секојдневен стил, овој раскошен прстен создава визуелно интересен контраст со поедноставните прстени на Pandora што се сложуваат.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прослави ја хармонијата на животот со прстенот Disney The Lion King. Овој прстен со 14к...
4.680 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја едноставната убавина со органски обликуваниот отворен прстен со тројна лента...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Органски обликуваниот прстен со двојна лента и третирани слатководно култивирани бисери...
8.775 MKD
Големина
52
54
Sačuvano u omiljne
Уживај во елеганцијата на нашиот прстен со третиран слатководен култивиран бисер, класи...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прослави го заедништвото со нашиот Duo прстен со третирани слатководни култивирани бисе...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Полноќ е само почеток. Подготви се за балот со прстенот за кочија на Disney Cinderella ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата обожавателка на следното ниво со блескавиот вечен прстен на Disney Mi...
6.045 MKD
Големина
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Нашиот прстен Infinity Knot е совршен симбол на нераскинлива врска и стилски додаток на...
3.315 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Создадете изглед инспириран од симболите за природата со овој лимитиран прстен во Pando...
8.775 MKD
Големина
50
52
54
56
58