Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен

Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse блескав вечен прстен

Шифра на артикал: 162957C01
Barkod: 5700303079431
Однеси ја твојата обожавателка на следното ниво со блескавиот вечен прстен на Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse. Елегантен и нежен, овој прстен од 14k позалта се одликува со pavé лента испрекината со камења со рамка, распоредени во различни форми. Еден камен во облик на срце и еден камен во облик на ѕвезда се поставени на еднакво растојание околу лентата; помеѓу нив има два комплети тркалезни камења во форма на глава на Мики Маус и во форма на глава на Мини Маус. Совршено блескаво изненадување за љубовникот на Дизни во вашиот живот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.785 MKD
5.785 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 54
  • 56
  • 58
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прстен Disney Mickey and Minnie од 14k позлата со проѕирни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со...
5.135 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Создадете изглед инспириран од симболите за природата со овој лимитиран прстен во Pando...
8.385 MKD
Големина
50
52
54
56
58