Прстен Game of Thrones, Lannister лав
Прстен Game of Thrones, Lannister лав
Прстен Game of Thrones, Lannister лав
Прстен Game of Thrones, Lannister лав
Прстен Game of Thrones, Lannister лав
Прстен Game of Thrones, Lannister лав

Прстен Game of Thrones, Lannister лав

Шифра на артикал: 163139C00
Barkod: 5700303111391
Истакни ја својата смела страна со прстенот „Game of Thrones" Lannister лав. Совршен за љубителите на кланот Ланистер, овој прстен со 14k позлата содржи гравура „HEAR ME ROAR" заедно со мотивот на глава на лав. Инспириран од прстенот на Тирион Ланистер, тој претставува моментално препознатлив знак на фамилијата. Носи го како симбол на гордоста која ја поседувате кон својата фамилија или подари им го на фановите на Game of Thrones во својот живот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Истакни ја својата смела страна со прстенот „Game of Thrones" Lannister лав. Совршен за љубителите на кланот Ланистер, овој прстен со 14k позлата содржи гравура „HEAR ME ROAR" заедно со мотивот на глава на лав. Инспириран од прстенот на Тирион Ланистер, тој претставува моментално препознатлив знак на фамилијата. Носи го како симбол на гордоста која ја поседувате кон својата фамилија или подари им го на фановите на Game of Thrones во својот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Уживај во елеганцијата на нашиот прстен со третиран слатководен култивиран бисер, класи...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прослави го заедништвото со нашиот Duo прстен со третирани слатководни култивирани бисе...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Полноќ е само почеток. Подготви се за балот со прстенот за кочија на Disney Cinderella ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата обожавателка на следното ниво со блескавиот вечен прстен на Disney Mi...
6.045 MKD
Големина
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Собери богатство на древно кралство со „Game of Thrones House of the Dragon прстен“. Со...
5.395 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Создадете изглед инспириран од симболите за природата со овој лимитиран прстен во Pando...
8.775 MKD
Големина
50
52
54
56
58