Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна
Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна

Карика за стилизирање Pandora ME со срце од шајка, двојна

Шифра на артикал: 782530C01
Barkod: 5700303024011
Вљуби се на прв поглед со нашиот двоен стајлинг карика Pandora ME со срце од шајка, рачно доработен со 14 розе позлата. Шајка свиткана во облик на срце е закачена на мазна карика во форма на заоблен правоаголник.Шајкатае украсен со изрезбани линии и проѕирен коцкест циркон втиснат во рамка во средината на главата на шајката. Носи го помеѓу стајлинг конектор на својата белегзија или ѓердан со карики од колекцијата Pandora ME, или закачи го на пар прстени за да бидеш единствена во својот стил.
Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

0 MKD
3.835 MKD
3.835 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Вљуби се на прв поглед со нашиот двоен стајлинг карика Pandora ME со срце од шајка, рачно доработен со 14 розе позлата. Шајка свиткана во облик на срце е закачена на мазна карика во форма на заоблен правоаголник.Шајкатае украсен со изрезбани линии и проѕирен коцкест циркон втиснат во рамка во средината на главата на шајката. Носи го помеѓу стајлинг конектор на својата белегзија или ѓердан со карики од колекцијата Pandora ME, или закачи го на пар прстени за да бидеш единствена во својот стил.
Карактеристика Вредност
Категорија Карики
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карики 792525C01
Двојна карика Pandora ME Ти си таа која се заколнуваш на верноста кон најважната личнос...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789660C01
Зајакни го сјајот на твоите ѓердани со овој двоен стајлинг карика Pandora ME со pavé ци...
3.575 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789687C00
Носи ја со себе твојата мантра со кариката за стилизирање Pandora ME Dream. Кариката со...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789656C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME со ...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799675C00
Носи со себе симболи кои зборуваат за тебе со оваа карика за стилизирање Pandora ME Wha...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C02
Внеси живописна боја во твојот стил и дај им на твоите ѓердани со карики поголема важно...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799665C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME. Со...
813 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C01
Внеси малку свежина во своите ѓердани со карики со оваа двојна карика за стилизирање Pa...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C03
Зголеми го ефектот на своите ѓердани со карики со помош на двојната карика за стилизира...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789698C00
Носи со себе симболи на позитивност со кариката за стилизирање Pandora ME Peace. Карика...
1.463 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 749666C00
Носи со себе позитивна порака со кариката за стилизирање Pandora ME Freedom. Рачно дора...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C02
Зголеми го сјајот на своите синџирчиња со Двојната карика за стилизирање Pandora ME пав...
2.275 MKD