Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце
Pandora ME Карика срце

Pandora ME Карика срце

Шифра на артикал: 760081C00
Barkod: 5700303084022
Сакај се себеси и твојот изглед кога ја носите Pandora ME Heart Openable Link. Оваа лента во форма на срце, која се отвора, 14 k позлата, има жлебови линии и е дизајнирана да се носи на белегзии, ѓердани и обетки. Доволно разноврсна за да одите со каква било атмосфера или расположение, можете да ја стилизирате со твоите омилени мини приврзоци и медалјони за да создадете своја сопствена плејлиста со мешан метал и да креирате изглед што е 100 проценти од вас.
0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Сакај се себеси и твојот изглед кога ја носите Pandora ME Heart Openable Link. Оваа лента во форма на срце, која се отвора, 14 k позлата, има жлебови линии и е дизајнирана да се носи на белегзии, ѓердани и обетки. Доволно разноврсна за да одите со каква било атмосфера или расположение, можете да ја стилизирате со твоите омилени мини приврзоци и медалјони за да создадете своја сопствена плејлиста со мешан метал и да креирате изглед што е 100 проценти од вас.
Карактеристика Вредност
Категорија Карики
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карики 793033C00
Допри го сјајот со висока дефиниција со правоаголната карика за отворање Pandora ME. О...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 792525C01
Двојна карика Pandora ME Ти си таа која се заколнуваш на верноста кон најважната личнос...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 782530C01
Вљуби се на прв поглед со нашиот двоен стајлинг карика Pandora ME со срце од шајка, рач...
1.918 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789660C01
Зајакни го сјајот на твоите ѓердани со овој двоен стајлинг карика Pandora ME со pavé ци...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789687C00
Носи ја со себе твојата мантра со кариката за стилизирање Pandora ME Dream. Кариката со...
1.593 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789656C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME со ...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799675C00
Носи со себе симболи кои зборуваат за тебе со оваа карика за стилизирање Pandora ME Wha...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C02
Внеси живописна боја во твојот стил и дај им на твоите ѓердани со карики поголема важно...
910 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799665C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME. Со...
813 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C01
Внеси малку свежина во своите ѓердани со карики со оваа двојна карика за стилизирање Pa...
910 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C03
Зголеми го ефектот на своите ѓердани со карики со помош на двојната карика за стилизира...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789698C00
Носи со себе симболи на позитивност со кариката за стилизирање Pandora ME Peace. Карика...
1.463 MKD