Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора
Pandora ME Правоаголна карика што се отвора

Pandora ME Правоаголна карика што се отвора

Шифра на артикал: 793033C00
Barkod: 5700303084046
Допри го сјајот со висока дефиниција со правоаголната карика за отворање Pandora ME. Основа за секоја колекција накит, оваа сребрена карика има жлебови линии на страните за суптилни детали за дизајнот. Дизајниран да се носи на белегзии ѓердани или обетки, оваа правоаголна карика што може да се отвара може да се стилизира со мини приврзок,висечки приврзок или медалјон. Спој го со твоите омилени сребрени приврзоци за монохроматски изглед или измешај го со различни метални тонови и обоени емајли.
0 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Допри го сјајот со висока дефиниција со правоаголната карика за отворање Pandora ME. Основа за секоја колекција накит, оваа сребрена карика има жлебови линии на страните за суптилни детали за дизајнот. Дизајниран да се носи на белегзии ѓердани или обетки, оваа правоаголна карика што може да се отвара може да се стилизира со мини приврзок,висечки приврзок или медалјон. Спој го со твоите омилени сребрени приврзоци за монохроматски изглед или измешај го со различни метални тонови и обоени емајли.
Карактеристика Вредност
Категорија Карики
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карики 760081C00
Сакај се себеси и твојот изглед кога ја носите Pandora ME Heart Openable Link. Оваа лен...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 792525C01
Двојна карика Pandora ME Ти си таа која се заколнуваш на верноста кон најважната личнос...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 782530C01
Вљуби се на прв поглед со нашиот двоен стајлинг карика Pandora ME со срце од шајка, рач...
1.918 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789660C01
Зајакни го сјајот на твоите ѓердани со овој двоен стајлинг карика Pandora ME со pavé ци...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789687C00
Носи ја со себе твојата мантра со кариката за стилизирање Pandora ME Dream. Кариката со...
1.593 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789656C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME со ...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799675C00
Носи со себе симболи кои зборуваат за тебе со оваа карика за стилизирање Pandora ME Wha...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C02
Внеси живописна боја во твојот стил и дај им на твоите ѓердани со карики поголема важно...
910 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799665C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME. Со...
813 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C01
Внеси малку свежина во своите ѓердани со карики со оваа двојна карика за стилизирање Pa...
910 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C03
Зголеми го ефектот на своите ѓердани со карики со помош на двојната карика за стилизира...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789698C00
Носи со себе симболи на позитивност со кариката за стилизирање Pandora ME Peace. Карика...
1.463 MKD