Универзум
14.07.2021.

Креирај комбинација која сите ќе ја запаметат

Комбинирај ги омилените белегзии на свој начин

Новата Pandora Signature I-D тврда белегзија е еден од најдобрите парчиња за нижење.

Избери единствен изглед и комбинирај белегзии во омилениот метал или одлучи се за контраст и креирај нов препознатлив изглед во метали со различни бои.

.

 

Повеќе е повеќе

Крени го својот стил на повисоко ниво со Pandora Signature I-D тврдите белегзии така што ќе ги носиш со Pandora Moments белегзија со приврзоци.

Додај Pandora Signature приврзоци на својата Pandora Moments белегзија за извонредна комбинација на стилови


Нашите најпопуларни белегзии

 

Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.265 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.880 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.180 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Донесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка од Pandora Moments колекц...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
20

Слични статии

29.
Feb.
2024.
Универзум
02.
Feb.
2024.
Универзум