Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Универзум
29.07.2021.

Стилски водич за приврзок за приврзоци

Ова е твојата приказна

Раскажи ја на свој начин. Твоите приврзоци те претставуваат тебе и преку нив започни да ја раскажуваш со нашите приврзоци за нижење Pandora Moments. Дополни ги твоите белегзии, обетки, приврзоци за клучеви, торби и многу повеќе од тоа. За почеток ти даваме неколку едноставни налини да го направиш тоа.

Започни со својот омилен приврзок за приврзоци

 

Носи ги со себе каде и да одиш

Твоите клучеви одат секаде со тебе. Одбери приврзоци кои најмногу ти значат и создади дневен потсетник кој ќе го носиш на приврзок за клучеви. Комбинирај ги твоите фаворити и раскажи ја твојата приказна.

Носи ја со љубов

Белегзијата за приврзоци е совршен начин твојот стил да зборува за тебе. Избери приврзоци кои се вклопуваат во твоето расположение и комбинирај ги по желба. Изрази се преку комбинација на метали и текстури.

Стилизирај на твој начин

Истакни се во толпата носејќи ја својата приказна на безброј начини - на каиш, торба, ѓердан или каде и да посакаш да внесеш малку светкавост, а потоа стилизирај приврзоци кои ја одразуваат твојата личност.

Приказната зад дизајнот

“Сакаме да се заљубиш во идејата за личен израз преку приврзоците и да ги замислиш сите нови начини на кои можеш да ги стилизираш. Нашата белегзија за приврзоци е безвременско парче, но дизјаниравме и уникатни парчиња кои нашите приврзоци ќе ги претстават на сосема нов начин.“ – A. Филипо Фикарели и Франческо Терцо - в.д. креативни директори

Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Обетки 299562C00
Постигни двојно поголем ефект со алките за Pandora Moments приврзоци. Овие алки имаат п...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora M...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799549C00
Зголеми го факторот на слаткост со приврзокот Слатка касичка прасе. Рачно доработен од ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799561C01
Висечкиот приврзок Паве перо ќе направи да блескаш. Овој сребрен приврзок има паве заде...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.835 МКД
Trenutno nema komentara