Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач
Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач
Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач
Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач
Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач
Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач

Pandora Moments белегзија со змиска плетка и лизгачки магнетен затворач

Шифра на артикал: 599103C00
Barkod: 5700302895513
Збогатете си ја колекцијата со оваа Pandora Moments белегзија со змиска плетка и со лизгачки магнетен затворач. Освежена верзија на легендарната Pandora Moments белегзија со змиска плетка, ова парче накит е рачно доработено во сребро 925. Едноставно повлечете ја назад истакнатата плочка со логото на Pandora на горниот дел од затворачот за да ја отворите белегзијата и да го ослободите магнетниот врв. Повлечете ја истата плочка и вратете го магнетниот врв за да ја затворите. Стилизирајте ја белегзијата со 15-20 Pandora Moments невисечки и висечки приврзоци. Луѓето што носат пејсмејкери не би требало да носат производи со магнети затоа што тие го попречуваат нивното работење.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Збогатете си ја колекцијата со оваа Pandora Moments белегзија со змиска плетка и со лизгачки магнетен затворач. Освежена верзија на легендарната Pandora Moments белегзија со змиска плетка, ова парче накит е рачно доработено во сребро 925. Едноставно повлечете ја назад истакнатата плочка со логото на Pandora на горниот дел од затворачот за да ја отворите белегзијата и да го ослободите магнетниот врв. Повлечете ја истата плочка и вратете го магнетниот врв за да ја затворите. Стилизирајте ја белегзијата со 15-20 Pandora Moments невисечки и висечки приврзоци. Луѓето што носат пејсмејкери не би требало да носат производи со магнети затоа што тие го попречуваат нивното работење.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Обележете ја посебната поврзаност со белегзијата од алки Семејно стебло во срце. Рачно ...
3.575 МКД
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 МКД
Veličina
20
19
18
17
16
Sačuvano u omiljne
Додајте личен печат на колекциите на Вашите сакани со оваа Pandora Moments белегзија со...
4.485 МКД
Veličina
20
19
18
17
16
Sačuvano u omiljne
Верувајте во магија и изберете ја Disney белегзијата со змиска плетка и затворач во фор...
6.370 МКД
Veličina
19
18
17
Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.435 МКД
Veličina
20
19
18
17
16
Sačuvano u omiljne
Дадете ѝ суптилен сјај на секоја комбинација облека со белегзијата Pandora Reflexions с...
4.940 МКД
Veličina
19
18
17
16
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена во Pan...
9.230 МКД
Veličina
20
18
16
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 МКД
Veličina
20
18
16
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 МКД
Veličina
20
18
16
Sačuvano u omiljne
Ако сакате малку софистицираност, изберете ја белегзијата Карики и камчиња. Ова класичн...
9.685 МКД
Veličina
18
16
Sačuvano u omiljne
Сонувајте за далечна, далечна галаксија со белегзијата Pandora Moments Star Wars со „зм...
5.135 МКД
Veličina
21
19
17
string(0) ""
string(0) ""