Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка
Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка

Кожна белегзија Pandora Moments со Т-плочка

Шифра на артикал: 591675C01
Barkod: 5700302986907

Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот препознатлив дизајн на змиска плетка.
Протнете ја T-плочката низ најмалиот круг внатре во големиот прстен со текстура на змиска плетка за да ја држите цврсто затворена белегзијата.
Бидејќи кожата е природен материјал, со текот на времето може да дојде до нормално абење. Може да се носат до 9 приврзоци на кожната белегзија за да ја комплетирате вашата комбинација.
 

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • S1
  • S2
  • S3
Odredi veličinu
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот препознатлив дизајн на змиска плетка.
Протнете ја T-плочката низ најмалиот круг внатре во големиот прстен со текстура на змиска плетка за да ја држите цврсто затворена белегзијата.
Бидејќи кожата е природен материјал, со текот на времето може да дојде до нормално абење. Може да се носат до 9 приврзоци на кожната белегзија за да ја комплетирате вашата комбинација.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Земјано се сретнува со остро во Pandora Moments кафеава плетена двојна кожна белегзија....
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Запознај ја Pandora Moments белегзија со магнетно закапчување. Нашата белегзија од чист...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бра...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Претставувајќи ја вечната љубов што го поврзува семејството, белегзија Pandora Moments ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја но...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.250 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Подарете симбол за Вашата љубов со белегзијата Pandora Moments со затворач во форма на ...
5.070 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
4.550 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
9.718 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20