Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери
Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери

Белегзија со син конец и слатководни култивирани бисери

Шифра на артикал: 591689C01
Barkod: 5700302986952
Ви го претставуваме совршениот бисерен израз кој се вклопува во сите комбинации. Една половина од оваа бисерна белегзија инспирирана од сончевите денови на плажа има низа слатководни култивирани бисери нанижани на сина нишка со јазли. Другата половина е сребрено синџирче со затворач од јастог и мал диск во близина на затворачот изгравиран со Pandora Crown O. Забелешка: Природните материјали како што се бисерите може да предизвикаат нормално абење со текот на времето.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ви го претставуваме совршениот бисерен израз кој се вклопува во сите комбинации. Една половина од оваа бисерна белегзија инспирирана од сончевите денови на плажа има низа слатководни култивирани бисери нанижани на сина нишка со јазли. Другата половина е сребрено синџирче со затворач од јастог и мал диск во близина на затворачот изгравиран со Pandora Crown O. Забелешка: Природните материјали како што се бисерите може да предизвикаат нормално абење со текот на времето.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Бисер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи ја магијата на зимското ноќно небо на твојата комбинација на белегзија. Оваа асиме...
6.435 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја но...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот ...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Направете Вашата сакана личност да се чувствува посебно благодарение на белегзијата со ...
8.515 MKD
Големина
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Подарете симбол за Вашата љубов со белегзијата Pandora Moments со затворач во форма на ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
4.485 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
19.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Додајте личен печат на колекциите на Вашите сакани со оваа Pandora Moments белегзија со...
4.485 MKD
Големина
16
17
18
19
20