Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда

Белегзија Pandora Moments со змиска плетка со аиметрична ѕвезда

Шифра на артикал: 592357C01
Barkod: 5700303015019
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја носи магијата на ѕвездите во центарот на твоите комбинации. Креацијата инспирирана од небесни мотиви се карактеризира со асиметрична ѕвезда со Т-плочка во високо-сјајно сребро, внимателно рачно украсена со pavé камења од кубни цирконски и центар со пресек со ѕвезда, како и изгравирана порака „Make a wish“. Подари и на твојата сакана овој специјален држач за привезоци, инспириран од сјајот на ноќното небо, како потсетник дека природните, асиметрични несовршености се убави и дека тие секогаш се стремат кон небото.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
5.655 MKD
5.655 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја носи магијата на ѕвездите во центарот на твоите комбинации. Креацијата инспирирана од небесни мотиви се карактеризира со асиметрична ѕвезда со Т-плочка во високо-сјајно сребро, внимателно рачно украсена со pavé камења од кубни цирконски и центар со пресек со ѕвезда, како и изгравирана порака „Make a wish“. Подари и на твојата сакана овој специјален држач за привезоци, инспириран од сјајот на ноќното небо, како потсетник дека природните, асиметрични несовршености се убави и дека тие секогаш се стремат кон небото.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси небесен шмек во твојот стил со белегзија со змиска плетка со блескава месечина Pa...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бра...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Освежи ја твојата колекција со новата белегзија Pandora Moments направена од синџирчиња...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Носи ја магијата на зимското ноќно небо на твојата комбинација на белегзија. Оваа асиме...
6.435 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот ...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Направете Вашата сакана личност да се чувствува посебно благодарение на белегзијата со ...
8.515 MKD
Големина
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Подарете симбол за Вашата љубов со белегзијата Pandora Moments со затворач во форма на ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
4.485 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
19.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20