Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност
Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност

Белегзија Pandora Moments со змиска плетка и светкав затварач во облик на срце со симбол за бесконечност

Шифра на артикал: 592645C01
Barkod: 5700303040493.00
Претставувајќи ја вечната љубов што го поврзува семејството, белегзија Pandora Moments со змиска плетка и блескаво спојување во облик на срце е симболичен подарок за оние кои ви значат најмногу. Шупливо срце затворач има штрасови по должината на работ и асиметричен симбол на бесконечност обвиткан околу срцето. На задната страна на токата е изгравирана пораката „Семејство засекогаш и секогаш“. Белегзијата е украсена со два конци (подигнати сепаратори за приврзоци) кои ја делат белегзијата на три дела. Стилирајте го со 16-18 омилени приврзоци како симболи на оние што ги сакате или подарете го на некој близок до вашето срце.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
4.940 MKD
4.940 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Претставувајќи ја вечната љубов што го поврзува семејството, белегзија Pandora Moments со змиска плетка и блескаво спојување во облик на срце е симболичен подарок за оние кои ви значат најмногу. Шупливо срце затворач има штрасови по должината на работ и асиметричен симбол на бесконечност обвиткан околу срцето. На задната страна на токата е изгравирана пораката „Семејство засекогаш и секогаш“. Белегзијата е украсена со два конци (подигнати сепаратори за приврзоци) кои ја делат белегзијата на три дела. Стилирајте го со 16-18 омилени приврзоци како симболи на оние што ги сакате или подарете го на некој близок до вашето срце.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покажи ги длабочините на океанот и мирот на полноќното небо. Белегзија со тркалезна бра...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Носи ја магијата на зимското ноќно небо на твојата комбинација на белегзија. Оваа асиме...
6.435 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Нашата белегзија Pandora Moments со змиска плетка и асиметрична ѕвездена Т-плочка ја но...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме сосема нов начин на персонализација. Ова е нашата нова сребрена верзиј...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата кожна белегзија добива нов изглед со сребрена Т-плочка затворач и го има нашиот ...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Внеси го сјајот на небото во твојот изглед со белегзијата Pandora Moments со змиска пле...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Белегзијата со лизгач Сини бранови ќе внесе спокој во твоето секојдневие. Инспирирана о...
3.185 MKD
Големина
S1
S2
S3
Sačuvano u omiljne
Направете Вашата сакана личност да се чувствува посебно благодарение на белегзијата со ...
8.515 MKD
Големина
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Подарете симбол за Вашата љубов со белегзијата Pandora Moments со затворач во форма на ...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Подигни го својот стил на повисоко ниво со Pandora Moments белегзијата со повеќе сајли....
4.485 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Уживај во префинетоста на белегзијата Pandora Moments со двобоен сферичен затворач и зм...
19.435 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате да додадете боја, изберете ја Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20