Pandora Me Белегзија со Змиска Плетка

Pandora Me Белегзија со Змиска Плетка

Шифра на артикал: 598408C00
Barkod: 5700302832174

Рачно-доработената Pandora Me колекција пренесува дел од сите нешта кои Ве дефинираат Вас. Нашата алка со класична змиска плетка е зачувана и во оваа колекција но овојпат во потенка верзија,и украсена со помалечок затварач со логото на Pandora.Носете ја оваа алка за да ја покажете Вашата вистинска природа со симболите на оваа колекци кои за Вас ќе претставуваат нешто посебно. Елегантната алка може да се украсува со околу 30 висечки приврзоци вклучувајќи ги и Pandora Me разделниците и сигурносното синџирче.

Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
3.185 МКД
3.185 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Без камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Рачно-доработената Pandora Me колекција пренесува дел од сите нешта кои Ве дефинираат Вас. Нашата алка со класична змиска плетка е зачувана и во оваа колекција но овојпат во потенка верзија,и украсена со помалечок затварач со логото на Pandora.Носете ја оваа алка за да ја покажете Вашата вистинска природа со симболите на оваа колекци кои за Вас ќе претставуваат нешто посебно. Елегантната алка може да се украсува со околу 30 висечки приврзоци вклучувајќи ги и Pandora Me разделниците и сигурносното синџирче.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.435 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Дадете ѝ суптилен сјај на секоја комбинација облека со белегзијата Pandora Reflexions с...
4.940 МКД
Veličina
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена во Pan...
9.230 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате малку софистицираност, изберете ја белегзијата Карики и камчиња. Ова класичн...
9.685 МКД
Veličina
16
18
Sačuvano u omiljne
Сонувајте за далечна, далечна галаксија со белегзијата Pandora Moments Star Wars со „зм...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја Вашата колекција со оваа Pandora Moments белегзија со змиска плетка и Т-пл...
10.985 МКД
Veličina
17
18
19
16
Sačuvano u omiljne
Креирајте си своја колекција со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и Т-плочка...
4.485 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Донесете сјај во секој момент со нараквицата со ланец од змија од Пандора моменти. Рачн...
12.935 МКД
Veličina
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Донесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка од Pandora Moments колекц...
10.985 МКД
Veličina
17
18
19
16
string(0) ""
string(0) ""