Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце
Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце
Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце
Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце
Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце
Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце

Pandora Moments Белегзија со Змиска Плетка со Затворач во Форма на Нацртано Срце

Шифра на артикал: 598698C00
Barkod: 5700302844276
Срцето е најдобриот начин да изразите љубов: кон животот, кон друга личност или кон самите себе. Нека љубовта ја води Вашата колекција на приврзоци од Pandora нанижани на белегзијата од Pandora Moments со змиска плетка и со срце нацртано со рака. Рачно доработена во сребро 925 и со нашето срце нацртано со рака како детаљ што виси и кое ја симболизира „совршено несовршената“ љубов, ова е модерна верзија на вечниот мотив кој ја надополнува класичната Pandora белегзија. Изгравираната порака „Love“ го заокружува изгледот.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
4.485 МКД
4.485 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Срцето е најдобриот начин да изразите љубов: кон животот, кон друга личност или кон самите себе. Нека љубовта ја води Вашата колекција на приврзоци од Pandora нанижани на белегзијата од Pandora Moments со змиска плетка и со срце нацртано со рака. Рачно доработена во сребро 925 и со нашето срце нацртано со рака како детаљ што виси и кое ја симболизира „совршено несовршената“ љубов, ова е модерна верзија на вечниот мотив кој ја надополнува класичната Pandora белегзија. Изгравираната порака „Love“ го заокружува изгледот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Посакајте си желба со белегзијата Pandora Moments Disney, Пепелашка со затворач во форм...
6.435 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Дадете ѝ суптилен сјај на секоја комбинација облека со белегзијата Pandora Reflexions с...
4.940 МКД
Veličina
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена во Pan...
9.230 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Ако сакате малку софистицираност, изберете ја белегзијата Карики и камчиња. Ова класичн...
9.685 МКД
Veličina
16
18
Sačuvano u omiljne
Сонувајте за далечна, далечна галаксија со белегзијата Pandora Moments Star Wars со „зм...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја Вашата колекција со оваа Pandora Moments белегзија со змиска плетка и Т-пл...
10.985 МКД
Veličina
17
18
19
16
Sačuvano u omiljne
Креирајте си своја колекција со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и Т-плочка...
4.485 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Донесете сјај во секој момент со нараквицата со ланец од змија од Пандора моменти. Рачн...
12.935 МКД
Veličina
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Донесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка од Pandora Moments колекц...
10.985 МКД
Veličina
17
18
19
16
string(0) ""
string(0) ""