Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска
Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска

Bangle Белегзија Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска

Шифра на артикал: 592324C01
Barkod: 5700303015057
Собери го твојот тим од омилени херои на нашата bangle Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска . Собери ги сите приврзоци на Спајдермен и стилизирај ги на сребрена белегзија со Спајдермен во центарот. Стилизирниот затварач има детали од емајл во светли бои кои ја оживуваат препознатливата маска, додека на белегзијата е изгравиран иконскиот цитат „With great power comes great responsibility“. Стилирај го со до 18 приврзоци, приврзоци за ѓердани и покажи ги твоите позитивни особини.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.785 MKD
5.785 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 17
  • 19
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Собери го твојот тим од омилени херои на нашата bangle Pandora Moments Marvel Spider-Man Маска . Собери ги сите приврзоци на Спајдермен и стилизирај ги на сребрена белегзија со Спајдермен во центарот. Стилизирниот затварач има детали од емајл во светли бои кои ја оживуваат препознатливата маска, додека на белегзијата е изгравиран иконскиот цитат „With great power comes great responsibility“. Стилирај го со до 18 приврзоци, приврзоци за ѓердани и покажи ги твоите позитивни особини.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стилизирај ја љубовта кон Disney принцезата Јасмин во центарот на твојата приказна со о...
6.435 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Нашиот класичен затварач Pandora Moments добива нов изглед благодарение на популарниот ...
6.370 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
5.135 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Зачувај ја својата љубопитност благодарение на оваа тврда белегзија од колекцијата Pand...
5.395 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Подарете си тврда белегзија Светкаво срце. Оваа белегзија рачно доработена од сребро ин...
3.218 MKD
Заштеда 29%
4.505 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Насочете ја Вашата љубов кон минималноста со оваа прекрасна и софистицирана Wiahbone тв...
4.485 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Креирајте повеќе изгледи со оваа сребрена отворена тврда алка со вметнати граничници и ...
4.485 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Со текот на времето, Vашите омилени парчиња накит стануваат дел од вас и вашата приказн...
3.835 MKD
Големина
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Прекрасна тврда алка рачно доработена во сребро 925 со затворач во форма на топче на ко...
3.835 MKD
Големина
15
17
19
21