Wishbone Тијара Отворена Белегзија
Wishbone Тијара Отворена Белегзија
Wishbone Тијара Отворена Белегзија
Wishbone Тијара Отворена Белегзија

Wishbone Тијара Отворена Белегзија

Шифра на артикал: 598338CZ
Barkod: 5700302818116
Украсете ги зглобовите со нараквица што прилега на секоја принцеза, со носењето на оваа нежна сребрена Tiara Wishbone Open Bangle која е рачно-доизработена до совршенство. Обликот на коската за желби е надополнет со потрагата по тијара за таа совршена мешавина на женственост и забава. Создадете Ваш сопствен уникатен изглед со стилизирање и редење на нараквицата заедно со други нараквици. Ова парче накит исто така има посебна шарка за лесно отворање и затворање.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.850 МКД
5.850 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Украсете ги зглобовите со нараквица што прилега на секоја принцеза, со носењето на оваа нежна сребрена Tiara Wishbone Open Bangle која е рачно-доизработена до совршенство. Обликот на коската за желби е надополнет со потрагата по тијара за таа совршена мешавина на женственост и забава. Создадете Ваш сопствен уникатен изглед со стилизирање и редење на нараквицата заедно со други нараквици. Ова парче накит исто така има посебна шарка за лесно отворање и затворање.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
4.940 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Со оваа модерна тврда белегзија исокопче во облик на срце, симболот на љубовта секогаш ...
4.940 МКД
Veličina
17
19
Sačuvano u omiljne
Новата нараквица за приврзоци изработена со два метални тона е модерен начин да го изра...
8.515 МКД
Veličina
19
17
Sačuvano u omiljne
Тврдата алка Хари Потер има затворач златна брзалка со ребрести крила кои се движат гор...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Бидете секогаш чекор напред со Pandora Me тврдата алка. Направена со инвентивност, и но...
3.185 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се истакнува од сите други и ви дава нешто посебно, не барајте пове...
4.940 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Ако барате алка што се издвојува од сите други и Ви дава нешто посебно, не барајте пове...
7.085 МКД
Veličina
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Дел од колекцијата накит Кралот лав е и оваа сребрена алка со изгравирана порака „Remem...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Новата нараквица за приврзоци изработена во два метални тона е модерен начин да го изра...
7.085 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Создадете суптилен, но сепак јасен изглед на Вашата колекција од приврзоци со оваа прек...
4.225 МКД
Veličina
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Донесете природен изглед на Вашиот стил со оваа уникатна белегзија.Совршена комбинација...
10.660 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Направете ја оваа тврда Wishbone алка со вметнати циркони дел од Вашиот секојдневен нак...
6.435 МКД
Veličina
1
2
3
string(0) ""
string(0) ""