Синџирче
Синџирче
Синџирче
Синџирче
Синџирче
Синџирче

Синџирче

Шифра на артикал: 368759C00
Barkod: 5700302846997
Нашите синџирчиња со 14k позлата е вистински столб на облека што ќе го носите и обожавате уште многу години. Неверојатно разноврсна и лесно прилагодлива по должина, ова е совршен партнер за вашите омилени приврзоци и медалјони од Pandora. Специјално дизајниран за ракување со приврзок O поради неговата малку поголема дебелина на синџирот, ќе ви овозможи да ги покажете сите ваши омилени приврзоци одеднаш на приврзок O.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
6.468 MKD
6.468 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашите синџирчиња со 14k позлата е вистински столб на облека што ќе го носите и обожавате уште многу години. Неверојатно разноврсна и лесно прилагодлива по должина, ова е совршен партнер за вашите омилени приврзоци и медалјони од Pandora. Специјално дизајниран за ракување со приврзок O поради неговата малку поголема дебелина на синџирот, ќе ви овозможи да ги покажете сите ваши омилени приврзоци одеднаш на приврзок O.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 362451C00
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата у...
17.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во 14к позлата е совршен за на него да нижете привезоци, ка...
7.085 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
9.685 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирче...
4.843 MKD