Класично Синџирче 14к позлата

Класично Синџирче 14к позлата

Шифра на артикал: 367080
Barkod: 5700302652796

Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирчето од 14к позлата, е идеален накт кој може да се украсува со различни приврзоци.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

0 MKD
4.843 MKD
4.843 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 60
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Создадете прекрасни изгледи со ова едноставно, но сепак елегантно парче накит. Синџирчето од 14к позлата, е идеален накт кој може да се украсува со различни приврзоци.

Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 362451C00
Ажурирај ја твојата колекција на накит со нашиот ѓердан со Pandora Moments во нашата у...
17.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368759C00
Нашите синџирчиња со 14k позлата е вистински столб на облека што ќе го носите и обожав...
6.468 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 368727C00
Нашиот класичен синџир во 14к позлата е совршен за на него да нижете привезоци, ка...
7.085 MKD
Sačuvano u omiljne
Секоја колекција на накит не е комплетна ако не содржи барем едно едноставно плетено ла...
9.685 MKD