Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер
Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер
Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер
Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер
Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер
Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер

Обетки алки сотретиран слатководен култивиран бисер

Шифра на артикал: 263170C01
Barkod: 5700303111834
Биди елегантни со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер.Со 14к злато, благо квадратните алки претставуваат деликатен конкавен дел со третиран слатководен култивиран бисер. Затворањето на клик обезбедува сигурно прилепување. Овој пар обетки, секојдневен додаток на колекцијата Pandora Timeless, ја слави безвременската убавина на бисерите и уметничката интеракција на материјалите. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Биди елегантни со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер.Со 14к злато, благо квадратните алки претставуваат деликатен конкавен дел со третиран слатководен култивиран бисер. Затворањето на клик обезбедува сигурно прилепување. Овој пар обетки, секојдневен додаток на колекцијата Pandora Timeless, ја слави безвременската убавина на бисерите и уметничката интеракција на материјалите. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263179C01
Додај сјај на својот изглед со нашите отворени обетки алки со третирани слатководни кул...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263150C01
Зрачи со модерна елеганција со нашите обетки алка со вкрстено pavé. Овие обетки со 14k ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263002C01
Допри ја моќта на вечноста со обетките со блескав ред. Овие елегантни обетки од 14k по...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262959C01
Однесете го гламурот на следно ниво со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блес...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 269532C00
Создади препознатлив стил со овие обетки алки за приврзоци од колекцијата Pandora Momen...
4.940 MKD