Тркалезни Huggie обетки алки

Тркалезни Huggie обетки алки

Шифра на артикал: 263286C00
Barkod: 5700303128290
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработени од нашата единствена мешавина на метали со 14к позлата, овие обетки имаат заоблен профил и конкавен облик во внатрешната страна од алките. Инспирирани од природните органски убави облици, овие закривени, скулптурални обетки донесуваат нов поглед на современиот минимализам. Додаток без напор на секоја облека, овие huggie алки го дополнуваат секое расположение и нудат повеќеслојна елеганција кога се нанижени на увото.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработени од нашата единствена мешавина на метали со 14к позлата, овие обетки имаат заоблен профил и конкавен облик во внатрешната страна од алките. Инспирирани од природните органски убави облици, овие закривени, скулптурални обетки донесуваат нов поглед на современиот минимализам. Додаток без напор на секоја облека, овие huggie алки го дополнуваат секое расположение и нудат повеќеслојна елеганција кога се нанижени на увото.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263320C00
Одбери ги возвишените неопходни парчиња кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263312C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со отворени алки 65мм. Изработени од нашат...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263299C00
Играј со линеарни облини кога ги носиш органски обликуваните отворени обетки-алки 42 мм...
9.490 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263280C00
Двоен Huggie Hoop обетки-алки нудат двојно поголемо влијание во еден стил. Секоја обетк...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263269C00
Прегрни ги меките облини со органски обликувани отворени обетки во форма на алки. Овој ...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263266C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни отворени обетки алки. Изработ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263261C01
Зачекори во својот елемент со органски облкувани обетки-алки со третиран слатководно ку...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263179C01
Додај сјај на својот изглед со нашите отворени обетки алки со третирани слатководни кул...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263170C01
Биди елегантни со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер.Со 14к зл...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263150C01
Зрачи со модерна елеганција со нашите обетки алка со вкрстено pavé. Овие обетки со 14k ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263002C01
Допри ја моќта на вечноста со обетките со блескав ред. Овие елегантни обетки од 14k по...
8.125 MKD