Oтворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери
Oтворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери
Oтворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери
Oтворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери

Oтворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери

Шифра на артикал: 263179C01
Barkod: 5700303111735
Додај сјај на својот изглед со нашите отворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери. Обложени со 14k злато, oвие обетки прикажуваат низа бисери поставени на клин по периферијата на алката. Дизајнот на отворена алка ја канализира модерноста, додека задниот дел во форма на срце ги штити твоите обетки. Во продажба во пар, овие обетки ја редефинираат класичната убавина, славејќи ја уникатноста на секој бисер. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
10.855 MKD
10.855 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додај сјај на својот изглед со нашите отворени обетки алки со третирани слатководни култивирани бисери. Обложени со 14k злато, oвие обетки прикажуваат низа бисери поставени на клин по периферијата на алката. Дизајнот на отворена алка ја канализира модерноста, додека задниот дел во форма на срце ги штити твоите обетки. Во продажба во пар, овие обетки ја редефинираат класичната убавина, славејќи ја уникатноста на секој бисер. Имај предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263320C00
Одбери ги возвишените неопходни парчиња кога ги носиш тркалезните обетки алки. Изработе...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263312C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со отворени алки 65мм. Изработени од нашат...
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263286C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни Huggie обетки-алки. Изработен...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263280C00
Двоен Huggie Hoop обетки-алки нудат двојно поголемо влијание во еден стил. Секоја обетк...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263269C00
Прегрни ги меките облини со органски обликувани отворени обетки во форма на алки. Овој ...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263266C00
Додај елемент од стилот во својата колекција со тркалезни отворени обетки алки. Изработ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263170C01
Биди елегантни со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер.Со 14к зл...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263150C01
Зрачи со модерна елеганција со нашите обетки алка со вкрстено pavé. Овие обетки со 14k ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263002C01
Допри ја моќта на вечноста со обетките со блескав ред. Овие елегантни обетки од 14k по...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262959C01
Однесете го гламурот на следно ниво со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блес...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка ...
3.315 MKD