Невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче
Невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче
Невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче
Невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче

Невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче

Шифра на артикал: 292500C01
Barkod: 5700303023373
Она по кое срцето копнее. Двете раце споени во облик на срце се инспирација за нашите невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче како сладок израз на моќта на љубовта. Рачно доработен во сребро, секое отворено 3D срце во средината има проѕирен коцкест циркон во облик на срце. Подари ги на твојата идеална половина.
0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Она по кое срцето копнее. Двете раце споени во облик на срце се инспирација за нашите невисечки обетки Срце кое зрачи и лебдечко камче како сладок израз на моќта на љубовта. Рачно доработен во сребро, секое отворено 3D срце во средината има проѕирен коцкест циркон во облик на срце. Подари ги на твојата идеална половина.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прославете ја посебната врска со мама со нашите обетки Love Mum. Обетките се изработени...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашите обетки Небесни асиметрични ѕвезди ќе и дадат ѕвезден сјај на секоја комбинација....
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки во тиркизно сини вечни кругови. Ови...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите морско сини Eternity Circle обетки. Овие с...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки Red Circle of Eternity. Овие специј...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите розевобетки круг на вечност. Овие специја...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите жолти обетки од кругот на вечноста. Овие с...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите виолетови обетки со круг на вечноста. Овие...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси малку небесен сјај во твојот изглед со обетките Блескави асиметрични ѕвездички. Р...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Овие впечатливи слатки обетки со форма на срце се совршен подарок за некоја драга лично...
2.925 MKD