Висечки обетки со третиран слатководно култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководно култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководно култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководно култивиран бисер

Висечки обетки со третиран слатководно култивиран бисер

Шифра на артикал: 263313C01
Barkod: 5700303128412
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно култивиран бисер. Секоја висечка обетка има контурна сфера со 14к позлата, од која виси третираниот слатководно култивиран бисер на крајот од синџирот со 14к позлата. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Повторно дефинирајте ја природната убавина со висечките обетки со третиран слатководно култивиран бисер. Секоја висечка обетка има контурна сфера со 14к позлата, од која виси третираниот слатководно култивиран бисер на крајот од синџирот со 14к позлата. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Бисер
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни обетки со барокни ...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни висечки обетки со ...
9.490 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади елегантен детал на својата облека со овие висечки обетки со третиран слатководен...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Направи елегантна изјава со линеарните обетки за капење Sparkling Stones. Овие обетки ...
8.125 MKD